Main menu

Zasady

radca prawny pabianice prawnik pabianice

Jako członek Krajowej Izby Radców Prawnych dokładam wszelkich starań, by wykonywać swój zawód z pełnym profesjonalizmem, kierując się literą prawa i dobrem moich Klientów. Pełne zaangażowanie, dogłębna analiza każdej sprawy, dobra komunikacja z Klientami i skuteczne działanie to zasady mojej pracy.

Jeśli szukają Państwo jednorazowej porady prawnej lub dłuższej obsługi prawnej możecie skorzystać z pomocy, jaką oferuje radca prawny. Pabianice i Łódź – to miejsca, z których najczęściej pochodzą moi Klienci. Zapraszam również Państwa do skorzystania z profesjonalnej wiedzy prawniczej.

Sprawdź – „Z Radcą Prawnym Bezpieczniej”

Standardy mojej pracy oraz zasady działania są zgodne z wytycznymi Krajowej Izby Radców Prawnych (więcej informacji: www.bezpieczniej.kirp.pl).

Zasady współpracy

W zależności od stanu skomplikowania sprawy udzielam jednorazowej porady prawnej lub pomocy na drodze całego postepowania. Zwłaszcza dla firm – moja kancelaria radcy prawego proponuje stałą obsługę prawną. Łódź i Pabianice, przedsiębiorcy z tych miast najczęściej korzystają z mojej pomocy prawnej, ale możliwe jest też przyjęcie spraw firm z całej Polski, np. przez usługę porady prawnej online.

Płatności

Przyjmuję płatności gotówką lub przelewem, w wyjątkowych sytuacjach może być wymagana zaliczka. Wycena usług jest indywidualna dla każdej sprawy.

Możliwe są 3 stawki:

  • Stawka ryczałtowa (tzw. opłata jednorazowa) – z góry ustalone wynagrodzenie bądź za np. prowadzenie danej sprawy aż do jej zakończenia, sporządzenie pisma, udział w rozprawie, miesiąc prawnej oraz korporacyjnej obsługi przedsiębiorcy w ramach umowy o współpracę. Stawka zazwyczaj płatna z góry, istnieje możliwość rozłożenia na raty.
  • Stawka ryczałtowa z premią za wynik sprawy – rozwiązanie najczęściej stosowane w przypadku spraw o zapłatę lub odszkodowanie. Na początku sprawy zostaje z góry uiszczona stawka jednorazowa. Po zakończeniu sprawy zostaje uiszczona premia za wynik sprawy – ustalana procentowo od zasądzonej kwoty. Rozwiązanie to daje możliwość znacznego obniżenia wstępnych kosztów zlecenia prowadzenia sprawy.
  • Stawka godzinowa (również możliwość wprowadzenia pakietów godzinowych do wykorzystania – wykupując pakiet godzin do wykorzystania, uzyskuję się promocyjną wysokość stawki godzinowej – jednocześnie bez konieczności zawierania długofalowej umowy o współpracę). Każda godzina pracy kancelarii jest udokumentowana za pośrednictwem specjalnego raportu.

Zapraszam do poznania szczegółowej oferty usług prawniczych dla Klientów indywidualnych i dla firm.

Kancelaria Prawna – Pabianice
Radca Prawny Justyna Włodarczyk
Tel.: +48 531 50 50 20